Cildi Gençleştiren Collagen Maskesi

Yaşlanmaya ve çevresel faktörlere bağlı olarak, ciltteki kolajen üretimi azalır, derin kırışıklıklar görülmeye başlanır ve cilt elastikiyetini kaybetmeye başlar. Firmanın bu sorunları kökten çözen ürünü wixy, daha ilk kullanımı ile beraber gözle görülür değişimler sağlıyor. Firma orijinal paketi ile müşterilerine gönderdiği ürün için, ücretsiz ve aynı gün kargo ile kapıda ödeme imkanı da sağlıyor. Firmanın ürünü olan bu maske ile yüz bölgesine profesyonel bir detoks yapılmış oluyor.

Wixy İçeriği Nelerdir?

Firmanın ürününün içeriğinde, cilt için gerekli olan her türlü mineral ve vitamin bulunuyor. Ürünün içeriğinde bulunan beta glucan folik asit yeni hücre oluşumu ve hücre sayısının artmasını sağlıyor. Aktif kolajen, gerekli proteinler ile cildin yaşlanmasını engelleyip daha dayanıklı bir deri yapısı oluşturuyor. Hyaluranik asit ile B1, B2, B3 ve B6 vitaminleri ise, dokuların daha dayanıklı (basınca karşı) olmasını ve cildin su dengesini sağlıyor.

Wixy Ne İşe Yarıyor?

Cilt problemlerini halleden ve pürüzsüz genç bir cilt sağlayan ürünün birçok özellikleri bulunuyor.

Firma ürünün özelliklerini şu şekilde sıralıyor;

  • Yaşlanmadan dolayı oluşan etkileri yavaşlatarak durduruyor
  • Kırışıklıkların tamamen yok edilmesini sağlıyor
  • Ciltte oluşmuş lekeleri temizliyor
  • Cildi ölü hücrelerden temizliyor
  • Ciltteki hücrelerin gençleşmesini sağlıyor
  • Daha elastik bir cilt oluşumu sağlıyor
  • Yüz bölgesindeki ciltte oluşan ton farklılıklarını düzeltiyor

Ciltte oluşan sivilce ve akne oluşumlarını da düzelten ürün, yüz kontörünün de net bir şekilde oluşmasını sağlıyor.

Wixy Nasıl Kullanılır?

Firmanın ürünü olan wixy maske, soyulabilir olduğu için kolay bir kullanımı bulunuyor. Ürün uygulanmadan önce cildin, makyajdan temizlenip iyice kurulanması gerekiyor. Daha sonra üç ölçek maske tozu, beş su bardağı su ile karıştırılıyor. Hazırlanan maske, kalın tabaka halinde cilde sürülerek 15 ile 20 dakika civarında yüzde bekletiliyor. Son olarak ise maske hafifçe soyularak, cilt temizleniyor. Ürünün tüm testleri yapıldığı için güvenle kullanılabiliyor.