Wixy Collagen Doğal Maya Maskesi

Wixy collagen maskesi cildin gençleşmesini ve gerginleşmesini sağlamaktadır. Yaşlanmanın getirisi olan kırışıklık kadın ve erkek yani her bireyde görülmektedir. Bu tür kırışıklık sorunları ile karşılaşan bireyler bu soruna çözüm aramaktadır. Fakat uygulanılan her yöntemin kesin sonuç vermesinin bir garantisi yoktur. Özellikle de bilinen birçok markanın kırışıklık karşıtı krem ve maskeleri vardır ancak hiç birisi gerçekten kırışıklıkları ortadan kaldırmamaktadır.

Farklı bilinen markaların ürettikleri kırışıklık karşıtı krem ve maskelere oranla gerçekten iyi bir sonuç almak istiyorsanız wixy collagen maske tam size göre. Cildinizin gençleşmesini ve gerginleşmesini sağlayan wixy collagen maske aynı zamanda cildinizi sağlıklı ve parlak da gösterir. Ürünü düzenli olarak kullanım sağladığınızda ortalama 2 aylık bir süreçte neredeyse 5 yaşa kadar rahatlıkla harika bir şekilde gençleşebiliyorsunuz. Kesin bir sonuç gerçekleştirmesinin en temel nedeni ise içerisinde collagen takviyesini barındırması durumudur.

Wixy gençleştirici maske

Wixy Collagen Maske Etkileri

İçerisinde bulundurduğu collagen tip1, tip2, tip3 olarak farklı yapılarda bulunan faydalı bir maddedir. Tip3 vücudunun yapısında yaşanan bozulmaları engelleyen ve onaran olarak bilinmektedir. Anca insanlar yaşlandıkça ve çeşitli beslenme bozuklukları yüzünden vücut zamanla collageni daha az üretmeye başlamaktadır. Daha az üretilmeye başlaması demek ciltte değişimlere ve yıpranmalara neden olması demektir. Collageni takviye olarak almak cildin collagen ihtiyacını karşılaması demektir. Bu da kişinin kırışıklıklarından kurtulabilir ve uzun vadede koruma sağlaması anlamına gelmektedir. Geliştirilmiş içeriği sayesinde piyasadaki diğer kozmetik bakım ürünleri ile arasında büyük farklar bulunmaktadır. Wixy collagen etkili ve kalıcıdır.

Wixy collagen maskesi faydaları;

  • Cildin onarılmasına büyük katkı sağlar.
  • Cildi ölü hücrelerden arındırır bu sayede cildiniz daha parlak görünür.
  • Cilt lekelerini temizler.
  • Kırışıklıkları yok eder.
  • Yaşlanmanın getirdiği tüm olumsuz cilt etkilerini durdurur.
Kırışıklık karşıtı wixy maske

Wixy Collagen Forte Kullanımı

Kullanmadan önce cildinizi bol su ile iyice temizleyiniz. Kullanmadan önce makyajlı bir şekilde iseniz makyajınızı iyice çıkartınız ve yüzünüzü iyice yıkadıktan sonra nazikçe yüzünüzü havlu ile kurulayınız. 1 uygulama için 2 tatlı kaşığı toz maskeyi 3 tatlı kaşığı su ile 30-40 saniye arasında macun kıvamını alana kadar karıştırınız. Yüze ve boyuna spatula veya eliniz ile kalın bir tabaka halinde 2,5 dakika içinde uygulayınız. 10-15 dakika bekleyiniz. Sonrasında maskenizi cildinizden soyarak çıkarınız ve durulayınız.

Wixy kolajen maskesi kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Kullanımdan sonra yüzünüzü bir süre boyunca yıkamadan durursanız tamamen emilim sağladığına emin olabilirsiniz. Ve böylece daha sonraki süreçte ürünün hem cildinizi temizlediğini hem de gençleştirdiğini görebilirsiniz.